(066)-18-79-099
(063)-18-79-099
0
0

Ваш кошик порожній :(

Nordis NDI-A09TC2/ NDO-A09TC2 Altair
NDI-A09TC2/ NDO-A09TC2
Маркування, тис. BTU: 9000 BTU
18600.00 грн.
Samsung AR09BXFAMWKNUA GEO WindFree WiFi Mass
AR09BXFAMWKNUA
Рекомендована площа приміщення, м²: 25 Тип компресора: Інверторний Внутрішній блок (ВхШхГ), см: 82х29,9х21,5 Вага внутрішнього блоку, кг: 9 Країна виробник: Таїланд
2
28999.00 грн.
Samsung AR12BXFAMWKNUA GEO WindFree WiFi Mass
AR12BXFAMWKNUA
Маркування, тис. BTU: 12000 BTU
30999.00 грн.
Samsung AR12TXHQASINUA Basic Collection
AR12TXHQASINUA
Рекомендована площа приміщення, м²: 35 Тип компресора: Інверторний
20499.00 грн.
Samsung AR12BXHCNWKNUA Airise WindFree Mass
AR12BXHCNWKNU
Маркування, тис. BTU: 12000 BTU
28499.00 грн.
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Переваги інверторного кондиціонера

Є ряд приємних переваг, які мають інверторні кондиціонери в порівнянні з onn/off технікою:

Економія електроенергії: Зниження витрат енергії досягається за рахунок регулювання швидкості роботи компресора, яке контролюється платою управління і залежить від поточних потреб для підтримки заданої Вами температури. В той час, як onn/off техніка просто включається на граничну потужність або вимикається зовсім.

Нижче шум при експлуатації: Інверторні кондиціонери працюють значно тихіше, оскільки не завжди вмикаються та вимикаються, рівень шуму знижується, що робить їх більш комфортними для використання всередині приміщень.

Більш стабільна підтримка температури: здатні швидко реагувати на зміни показників і підтримувати стабільний рівень, запобігаючи сильним коливанням градусів Цельсія в приміщенні.

Довговічність: Менше піддаються стресам при включенні та вимкненні, їх компресори зазвичай мають триваліший термін служби.

Найкраще охолодження та обігрів у сильний мороз: Інверторний кондиціонер може працювати ефективно навіть за низьких температур, забезпечуючи більш ефективне обігріву холодні періоди.

Вища вартість при тривалому експлуатаційному періоді найчастіше окупає початкову вартість техніки, за рахунок економії енергії та підвищення ресурсу експлуатації.

Функції інверторних побутових кондиціонерів

Додаткові функції інверторних кондиціонерів, яких немає у он-оф техніки:

Плавний пуск (Soft Start): забезпечують плавне включення, що знижує навантаження на електричну мережу та продовжує термін служби компонентів.

Режими роботи: інверторні побутові кондиціонери зазвичай пропонують різні функції крім охолодження та обігріву, такі як осушення, вентиляція, автоматичні режими та інші, що покращує керування та комфорт.

Фільтри повітря: оснащені додатковими фільтрами повітря, які можуть очищати повітря від пилу, бактерій та алергенів.

Енергозберігаючі режими: мають функції, спрямовані на оптимізацію споживання енергії.

Нічний режим: Цей режим керує роботою електроприладу таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт протягом ночі, мінімізуючи рівень шуму та підтримуючи приємні умови сну.

Самодіагностика та захист: можуть бути оснащені системою самодіагностики, яка дозволяє виявляти проблеми та надавати повідомлення про помилки. Також вони зазвичай мають функції захисту від перевантажень та інших проблем.

Ці функції зроблять використання інверторних кондиціонерів зручнішим та ефективнішим у порівнянні з більш простими кондиціонерами On/Off.